Link School 8Škola  Link School of English byla založena s myšlenkou poskytovat opravdu kvalitní vzdělání v anglickém jazyce a pro zdokonalování a zužitkování již nabytých zkušeností.
Škola má každoročně tisíce studenů z 27 zemí z celého světa, což vytváří  vskutku mezinárodní atmosféru. Díky porozumění jejich potřebám vytváří škola příjemné prostředí pro studium i pro zábavu. ..Také proto se studenti každoročně rádi vrací za svými přáteli.
Škola Link School of English garantuje profesionální přístup ke studentům během jejich pobytu v učebně, tak i  organizací jejich volného času.

Škola je vybavená nejmodernějšími technologiemi; v budově je také školní knihovna plná studijních materiálů, které jsou  volně přístupné studentům.

Jazyková škola Link Shool of English je situovaná v městečku Swieqi, v tiché čtvrti.
Swieqi je město sousedící se Sliemou -turistickým centrem s přímořskou promenádou, kavárnami, restauracemi, obchodním centrem, nočními kluby a je vzdáleno cca 15 minut autobusem od Valletty.

Link School 10Ve vzdálenosti několika metrů od školy je obchodní centrum, obchody, kavárny, restaurace, sportovní klub nabízející nespočet sportovních aktivit jako jsou tenis, jízdu na koni, bruslení, bowling, kino, a další.
Velmi blízko je také čtvrť  Paceville - srdce nočního života na Maltě.

Budova školy je postavena v residenčním stylu a nabízí veškerý komfort. Její dvorana poskytuje studentům prostor k procházkám a diskusím s přáteli. Volně přístupná internetová kavárna umožňuje přístup na internet a být tak stále ve spojení s rodinou.  K občerstvení jsou připraveny tradičním maltské sendviče a nealko nápoje.

 

Jazykové kurzy jsou produkty cestovní kanceláře Striatum s.r.o., IČ 28456033