Inlingua squareJazyková škola Inlingua je se sítí 320 škol po celém světě největší asociací mezinárodních jazykových škol. Škola má více než dvacetiletou zkušenost ve výuce jazyků a výbornou pověst v celém světě. Setkáte se pouze s kvalifikovanými a zkušenými lektory, kteří jsou vyškoleni ve výukových metodách inlingua, a používat budete pouze nejaktuálnější učební materiály. Maltská inlingua se nachází ve městě Sliema, pouze 15 minut od hlavního města Valetty. Sliema je jedním z nejmodernějších a nejrozvinutějších letovisek na celém ostrově s mnoha obchody, restauracemi, kluby, diskotékami a samozřejmě plážemi, které patří na Maltě k nejvyhledávanějším.

Škola klade důraz především na individuální přístup. Proto i skupinové kurzy jsou vedeny pouze v malých počtech studentů tak, aby měl každý student možnost se aktivně účastnit výuky a mohla být věnována patřičná pozornost jeho potřebám ve studiu. Tím je zaručeno i rychlejší zlepšení v jazyce. Škola však svým studentům zajišťuje i permanentní asistenční službu po dobu jejich pobytu, podává jim aktuální informace o možnostech trávení volného času, kulturních a sportovních akcích. To zahrnuje i nepřetržitou telefonní linku v případě nepředvídaných problémů, které Vám zástupci školy vždy pomohou řešit.

 

Inlingua studentsUbytování pro studenty je zajišťováno v maltských rodinách, a to vždy nedaleko prostor školy. Poznáte tak životní styl místních obyvatel, budete neustále v kontaktu s angličtinou a tato rodina se pro Vás na čas stane druhým domovem. Dále Vám můžeme zajistit ubytování v hotelech, studiích i apartmánech všech tříd.

Ve volném čase je se starají o studenty koordinátoři volného času, připravují pro ně velké množství akcí. Jako jsou výlety na zajímavá místa Malty do Mdiny, Valetty, Ta Qali, M´Xlokk, apod. dále na sousední ostrov Gozo a Comino, dokonce i na Sicílii. Skupinové výlety jsou vždy doprovázeny zástupcem školy. Škola též nabízí široké spektrum možností sportovního vyžití od jízdy na koni, tenisu, golfu, squashe, bowlingu až po nejrůznější plážové sporty včetně potápění. Studentům je k dispozici soukromé plážové vybavení.

Jazykové kurzy jsou produkty cestovní kanceláře Striatum s.r.o., IČ 28456033